Про мас-медіа

Газету The New York Times звинуватили в пропаганді атеїзму

 

15.05.2009

 

Номери The New York TimesАмериканський теле- і радіоведучий Шон Хенніті (Sean Hannity) запідозрив газету The New York Times в пропаганді атеїзму. У квітні газета опублікувала на першій смузі статтю про зростання популярності атеїзму в США, і це дало консервативному коментатору привід звинуватити ліберальні ЗМІ у веденні "війни проти релігії". Запис присвяченого цій темі випуску передачі Hannity представлений на сайті телеканалу Fox News.

 

В ефірі свого телешоу Хенніті поговорив з журналістом і письменником Берні Голдбергом (Bernie Goldberg), остання книга якого потрапила в список бестселерів The New York Times. Голдберг вважає, що сама по собі стаття про атеїстів, опублікована в номері газети за 27 квітня, є нормальним продуктом журналістики, проте її розміщення на першій смузі свідчить про позицію видання.

 

Хенніті і Голдберг погодилися, що в США відбувається злиття політичного лібералізму з атеїстичними настроями (які, як відзначив Голдберг, є "модними в місцях на зразок Манхеттена") і висловили незадоволеність з приводу заяви Барака Обами про те, що Америка більше не є ыудео-християнською цивілізацією. Так само було відзначено, що преса ставиться до віруючих упереджено та зарозуміло, і Хенніті, резюмуючи розмову, заявив що "журналістика в Америці мертва".

return_links(); ?>