Про мас-медіа

Брат видавця порножурнала Hustler подав на нього до суду

 

22.05.2009

 

Джиммі ФлінтДжіммі Флінт подав до суду на свого брата, видавця порножурнала Hustler Ларрі Флінта, повідомляє агентство Associated Press.

 

У позові, поданому до суду округу Гамілтон в штаті Огайо, Джіммі Флінт стверджує, що його брат намагається незаконно виселити його з будівлі, що знаходиться під його управлінням, в якій розташовується магазин, що торгує продукцією Hustler. Сама будівля належить Ларрі Флінту, який здає його в оренду брату.

 

Як повідомляє сайт Cincinnati.com, у позові, зокрема, сказано, що Ларрі Флінт звинувачує Джіммі у відсутності своєчасної платні за оренду магазина, що не відповідає дійсності. Сума заборгованості нібито становить 31 тисячу доларів – гроші, які Джіммі Флінт, як він стверджує, насправді заплатив.

калькулятор онлайн

 

У позові також наголошується, що дійсним мотивом дій Ларрі Флінта є відповідь на дії двох синів Джіммі, які організували компанію Flynt Media і випускають порнофільми, користуючись торговою маркою, що належить власнику Hustler.

 

Ларрі Флінт є власником компанії Larry Flynt Publications, яка видає журнал Hustler і ряд інших, а також займається зйомкою порнофільмів. Крім того, Ларрі Флінту належить казино в Каліфорнії, а також декілька нічних клубів.

return_links(); ?>