Журналіста The New York Times вислали з Пакистану перед виборами

10/05/2013

Деклан ВолшМіністерство внутрішніх справ Пакистану напередодні всенародних виборів наказало главі відділення The New York Times покинути країну. Про це видання повідомило 10 травня.
 
Деклан Волш (Declan Walsh), як пише газета, одержав повідомлення про висилку в ніч на 9 травня. «Повідомляємо, що ваша віза анулюється у зв'язку з небажаною діяльністю, що проводиться вами, зазначалося в тексті повідомлення. — Вам рекомендується покинути країну протягом 72 годин». При цьому ніяких пояснень в тексті не містилося.
 
Журналіст, таким чином, повинен покинути Пакистан не пізніше 11 травня. Саме цього дня в країні повинні початися всенародні вибори в нижню палату парламенту і обласні законодавчі збори.

Читайте також: Переможцем виборів у Венесуелі назвали наступника Чавеса
 
39-річний Волш працює в Пакистані впродовж останніх 9 років. Велику частину цього часу він співпрацював з газетою The Guardian. З січня 2012 року він почав працювати в The New York Times і писав в основному про внутрішню і зовнішню політику і суспільне життя Пакистану.
 
Джілл Абрамсон (Jill Abramson), відповідальний секретар The New York Times, розповіла про те, що відправила запит про продовження візи Волша в Міністерство внутрішніх справ Пакистану. Крім того, вона попросила міністерство вказати причини рішення про висилку журналіста. Проте відповіді від відомства поки що не надходило.
 
Напередодні загальних виборів обстановка в Пакистані залишається украй неспокійною. Багато кандидатів, політичні партії і їх прихильники піддаються нападам радикальних угрупувань ісламістів, в країні проходять масові заворушення і теракти. 9 травня лідер пакистанських талібів Хакімулла Месуд опублікував лист, в якому пообіцяв влаштувати на майбутніх виборах теракти смертників.
 
Загальні вибори в Пакистані призначені на 11 травня. Як відзначають ЗМІ, це буде першим випадком в історії країни, коли діючий уряд, відпрацювавши свій термін, погодився передати повноваження за допомогою демократичних виборів.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини

Попередні новини