Сайти «Дощу» і петербурзьких ЗМІ піддалися DDoS-атаці

11/05/2013

Логотип «Фонтанки.ру»Сайти телеканалу «Дощ» і петербурзьких ЗМІ — «Фонтанки.ру», місцевої «Нової газети» і «Ехо Москви в Санкт-Петербурзі» — піддалися DDoS-атаці. На даний момент вони працюють з перебоями.
 
«Дощ» повідомив про DDoS-атаку у фейсбуці. Головний редактор «Фонтанки.ру» Олександр Горшков повідомив anshercap.com, що з ранку 9 травня почалася «дуже серйозна» DDoS атака на сайт. Технічна служба намагається відновити його роботу. Василь Пускальн, головний редактор сайту «Ехо Москви в Санкт-Петербурзі», також заявив, що в атаці на сайт він підозрює хакерів. Коментарі від «Нової газети» поки що не надходили.
 
Крім того, за даними деяких користувачів, з перебоями працюють сайти федеральної «Нової газети», федерального «Ехо Москви» і російського Forbes. Ці дані підтверджує сайт anshercap.com. З редакції promassmedia.net сайти цих видань відкриваються без проблем.
 
Відповідальність за атаки узяли на себе якісь «Хом'яки», що позиціонують себе як «співтовариство людей будь-яких політичних переконань, які виступають за чистоту інформації і слова в нашій країні». Вони присвятили атаку Дню перемоги.
 
Наприкінці березня і в квітні сайт «Нової газети» неодноразово піддавався DDoS-атакам. Видання звернулося до ФСБ з проханням знайти замовників атак. Відповідальність за ці атаки також узяли «Хом'яки», проте ніяких санкцій до них застосовано не було.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини

Попередні новини