«Радіо Свобода» і «Голосу Америки» порадили активніше працювати у Росії

11/05/2013

Член Ради керівників мовлення Майкл Міхан у московському бюро «Радіо Свобода»Рада керівників віщанням США (Broadcating Board of Governors, BBG) рекомендувала «Радіо Свобода» і «Голосу Америки» подвоїти роботу міжнародних американських ЗМІ в Росії. Про це мовиться в прес-релізі Ради, опублікованому за наслідками візиту двох членів BBG, Сьюзан Макк'ю і Майкла Міхана, до Москви.
 
«Враховуючи, що в останні місяці кількість незалежних видань у Росії скорочується, ми попросили керівництво російської служби "Радіо Свобода" і російської служби "Голосу Америки" подвоїти роботу міжнародних американських ЗМІ в цій країні», — зазначається у прес-релізі. Рекомендації були дані після численних зустрічей в Москві з низкою експертів в медіаїндустрії і правозахисників.
 
Зокрема, Рада рекомендувала тимчасовому президенту «Радіо Свобода» Кевіну Клоузу підтримувати всіх колишніх журналістів радіостанції, «чий досвід міг би допомогти зрозуміти і аналізувати внутрішню роботу в сьогоднішній Росії». «"Радіо Свобода" зараз як ніколи критичне, тоді як у Росії по всій країні посилюється контроль за комунікаціями», — наголошується у заяві Ради.
 
Крім того, BBG має намір вивчити можливості ширшого розповсюдження програм американських радіостанцій в Росії, що вже обговорювалося з послом США у Москві Майклом Макфолом.
 
Члени Ради були в Москві з візитом з 3 по 7 травня.
 
Основними «міжнародними американськими ЗМІ у Росії» є «Голос Америки» і «Радіо Свобода». Останнє в 2012-2013 роках опинилося в центрі скандалу, пов'язаного з приходом на станцію Маші Гессен і звільненням співробітників інтернет-редакції. Сама Гессен покинула радіостанцію наприкінці квітня 2013 року. Крім того, в січні у «Радіо Свобода» змінився президент.
 
Восени 2012 року стало відомо, що «Радіо Свобода» переходить на інтернет-мовлення. На даний момент воно ще веде мовлення коротких хвилях.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини

Попередні новини